Aydın Bilgi Koleji
0 (256) 212 82 92 - 0 (549) 211 82 92
info@aydinbilgikoleji.com

YKS SEMİNERİ

Özel Aydın Bilgi Anadolu Lisesi Rehberlik Servisi, 12. Sınıf öğrencilerimizin hedeflerine daha bilinçli ulaşmalarını sağlamak amacıyla YKS Sistemini tanıtan bir seminer çalışması düzenledi. 

Okulumuzdaki Necmi Dönmez Konferans Salonu'nda gerçekleşen seminerde rehber öğretmenlerimiz İkbal GÜNDOĞDU ve Esma SUBAŞI öğrencilerimize yeni sınav sisteminin detaylarını ve dikkat etmeleri gereken noktaları anlattılar.

 

        

        

Neden Bilgi Koleji ?
Tarama Testleri
Eğitmenlerimiz öğrencilerin mevcut sınav sisteminde sorun yaşamaması adına düzenli olarak tarama testleri uygular.
Birebir Diyalog
Eğitmenlerimiz öğrencilerimizle bire bir yakından ilgilenir ve onlarla arkadaş gibi iletişim kurar.
Kariyerli Eğitmenler
Aydın Bilgi Koleji Eğitim Kurumlarında birbirinden kariyerli eğitmenler görev almaktadır.
Güncel Konular
Aydın Bilgi Eğitim Kurumları müfredatı yakından takip ederek en güncel konuları işler.
Deneme Sınavları
Düzenli ve periyodik olarak yapılan deneme sınavları öğrencilerin mevcut durumlarını güncel olarak takip etmemizi sağlar.
Teknolojiyi Kullanıyoruz
Aydın Bilgi Eğitim Kurumlarında öğrencilerin günümüzün teknolojik dünyasına entagrasyonunu benimsiyor ve adaptasyon sorunu yaşamamaları için teknolojinin getirdiği tüm yeniliklerden yararlanıyoruz.
Bilgi Koleji'nden gerçekten çok memnunum. Mükemmel bir eğitimi var. Öğretmen-öğrenci ilişkisi harika. Biz daha önce farklı kolejlere de gittik. Ancak böyle bir eğitim ort..
Fatma KORKMAZ
Serbest Meslek
Çocuklarımız geleceğimizdir. Onların toplum içerisindeki yeri ve geleceğinin şekillenmesini, önce aile sonra okulda aldığı eğitim belirler. Sağlam bir kişiliğin ve m..
Müslüm SÜZER
Serbest Meslek
Bilgi ailesiyle 3 yıl önce tanıştık.Çocuğuma doğru bilgiyi, öğrenme becerisini kazandırdıkları ve yarınlara hazırladıkları için kendimizi ayrıcalıklı hissediyoruz. Bu güz..
Meliha YILMAZ
Serbest Meslek