Aydın Bilgi Koleji
0 (256) 212 82 92 - 0 (549) 211 82 92
info@aydinbilgikoleji.com

Bilgi Koleji'nden gerçekten çok memnunum. Mükemmel bir eğitimi var. Öğretmen-öğrenci ilişkisi harika. Biz daha önce farklı kolejlere de gittik. Ancak böyle bir eğitim ortamı ilk kez burada karşımıza çıktı. Tüm öğretmenlerimize şükranlarımızı sunarım.
Fatma KORKMAZ
Serbest Meslek
Çocuklarımız geleceğimizdir. Onların toplum içerisindeki yeri ve geleceğinin şekillenmesini, önce aile sonra okulda aldığı eğitim belirler. Sağlam bir kişiliğin ve mesleki kariyerin oluşmasında bu iki kuruma büyük görevler düşer. Aile olarak şanslıyız ki Bilgi eğitim ailesiyle tanıştık. Ebeveyn olarak bizler oğlumuz için doğru bir seçim yapmışız. BİLGİ ile geçen yıl dershane olarak tanıştık. İlk önce değerli, istekli, heyecanlı ve azimli öğretmen kadrosu bizi etkiledi. Daha sonra eğitim ve öğretim faaliyetlerindeki disiplin ve başarı oğlumuz için doğru seçim yaptığımızın işaretleriydi. Dershanenizin sıcakkanlı, ilgili ve bilgili öğretmenlerimizin çalışma sistemi, çocuğumuzun geleceği ve başarısı için bir mihenk taşı olacağını bizlere hissettirdi. Oğlumuzun geleceğe atacağı önemli adımlardan biri olan, orta öğretimi tamamlayacağı bu son yılında, büyük emek ve özveri ile kurmuş olduğunuz Bilgi Koleji Anadolu Lisesi’ nde olmasından çok memnunuz. İyi ki varsınız. Okuluna şevkle giden, derslerine istekle çalışan ve öğretmenlerine toz kondurmayan oğlumuzu gördükçe iyi iki sizinleyiz diyoruz. Umarız harcadığınız her zamanın ve alın terinizin karşılığını alırsınız. Eminim ki yetiştirdiğiniz her gencin hayatında ve kalbinde önemli bir yere sahip olacaksınız. Bütün BİLGİ ailesine en derin sevgi ve saygılarımızı sunarız.
Müslüm SÜZER
Serbest Meslek
Bilgi ailesiyle 3 yıl önce tanıştık.Çocuğuma doğru bilgiyi, öğrenme becerisini kazandırdıkları ve yarınlara hazırladıkları için kendimizi ayrıcalıklı hissediyoruz. Bu güzel eğitim yuvasının bir bireyi olmaktan onur duyuyoruz. BİLGİye ulaşmanın en kolay yolu AYDIN ÖZEL BİLGİ KOLEJİnden geçer.
Meliha YILMAZ
Serbest Meslek